Twoje wnętrze – Nasz pomysł

CO TO JEST?

 

Oferujemy usługę SZYBKIE WNĘTRZE czyli projekt koncepcyjny wnętrz online. W tej formie podejmujemy się pracy nad aranżacją salonu, sypialni, gabinetu, pokoju dziecięcego, korytarza oraz wiatrołapu. Głównym założeniem jest aranżacja wnętrz poprzez zestawienie gotowych elementów, według indywidualnych preferencji Klienta. Ze strony Inwestora konieczne jest wykonanie kilku kroków bazowych, opisanych poniżej, na podstawie których będziemy mogli stworzyć projekt koncepcyjny. Cały proces trwa tylko 21 dni roboczych.

CO JEST NAM POTRZEBNE?

1. ANKIETA 

Wypełnij przygotowaną ankietę oczekiwań. Pozwoli nam to bliżej poznać Twoje preferencje i potrzeby. Szacunkowo określ budżet jakim dysponujesz – dostosujemy projekt do Twoich możliwości. Taki dokument będzie pierwszym krokiem do rozpoczęcia pracy nad wnętrzem.

2. INSPIRACJE

Zapisz kilka inspiracji wnętrz, które Ci się podobają. Dzięki temu będziemy znać klimat, w którym czujesz się dobrze. Mogą to być zdjęcia lub wizualizacje. Przejrzyj także nasze projekty – być może znajdziesz tam wnętrza, które będą bliskie Twoim upodobaniom.

3.WYMIARY

Zwymiaruj i opisz według podanego schematu pomieszczenie, które mamy dla Ciebie zaprojektować. Potrzebne będą nam szerokości ścian, wysokość pomieszczenia, wymiary okien oraz drzwi. Na podstawie tych danych stworzymy bazowy model 3D. Przygotuj także kilka zdjęć pokazujących stan istniejący.

4.ZAMÓWIENIE

Wydrukuj i podpisz zlecenie przygotowania projektu. Następnie wyślij nam skan i ureguluj płatność. W umówionym terminie rozpoczniemy pracę nad Twoim nowym wnętrzem. W ciągu 21 dni roboczych powstanie koncepcja, dzięki której pomieszczenie nabierze zupełnie innego charakteru.

CO ZAWIERA PROJEKT I ETAPY PROJEKTU

  ETAP PIERWSZY – SZKIC FUNKCJONALNY

 

Szkic funkcjonalny to pierwsza faza, od której rozpoczynamy projektowanie. Po zapoznaniu się z wytycznymi Inwestora, tworzymy model 3D wnętrza i powstają dwie propozycje aranżacji. Ten etap prezentujemy w kolorze czarno-białym aby skupić się wyłącznie na funkcjonalności pomieszczenia. Czas trwania etapu – 3 dni robocze.

WERSJA 1
WERSJA 2
MOŻLIWOŚĆ WPROWADZENIA POPRAWEK

  ETAP DRUGI – WARIANTY KOLORYSTYCZNE

 

W kolejnym etapie wprowadzamy korekty (jeśli są) i proponujemy konkretne kolory, tekstury oraz meble. Możemy przygotować także wersję, która łączy rozwiązania z wcześniejszych wariantów szkicu. Na podstawie uaktualnionego modelu przygotowujemy kolejne dwie wersje. Czas trwania etapu – 3 dni robocze.

WERSJA 1
WERSJA 2
MOŻLIWOŚĆ WPROWADZENIA POPRAWEK

  ETAP TRZECI – WIZUALIZACJE I PAKIET KOŃCOWY

 

Ostatnim etapem powstawania projektu jest przygotowanie fotorealistycznych wizualizacji. Finalnie Inwestor otrzymuje rzut 3D, rzut z podstawowymi wymiarami, listę zakupów, paletę barw zastosowanych we wnętrzu oraz wizualizacje. Taki komplet informacji jest dużym usprawnieniem podczas remontu. Czas trwania etapu – 6 dni roboczych.

  ILE KOSZTUJE KONCEPCJA POMIESZCZENIA?

FAQ Najczęściej zadawane pytania (rozwiń)

1. Czy mogę zamówić koncepcję kuchni lub łazienki?

Niestety nie ma takiej możliwości, pomieszczenia te wymagają niezwykłej precyzji, często liczy się każdy centymetr, dochodzą kwestie wielu instalacji. Działając zdalnie nie mamy możliwości pomiarów, wizyt i nadzorów co przy kuchni i łazience jest niezbędne.

2. Mam meble które chcę wykorzystać w nowej aranżacji, czy mogę to zrobić?

Oczywiście, prześlij wymiary i zdjęcia tych elementów, postaramy się je zachować, chyba że będzie to sprawiać trudność, wtedy skontaktujemy się i przekażemy nasze sugestie.

3. Czy jest możliwość konsultacji telefonicznych?

Prosimy o kontakt wyłącznie mailowy w sprawie SZYBKIEGO WNĘTRZA. Atrakcyjna cena i zwarta forma tej usługi jest możliwa dzięki sprawnej i szybkiej komunikacji mailowej, do której możemy w razie wątpliwości wrócić. Z rozmową telefoniczną bywa tak, że coś może umknąć.

4. Kiedy zacznie się realizacja projektu?

Realizacja projektu zaczyna się po skompletowaniu danych potrzebnych do rozpoczęcia (patrz punkty 1-4 w akapicie „Co nam jest potrzebne”) oraz dokonaniu płatności. Ankietę, umowę i wzór wymiarowania prześlemy w odpowiedzi na wypełniony formularz, tam też pojawi się data od kiedy możemy zacząć realizować projekt. Wypełnij i podpisz te załączniki, dodaj zdjęcia i inspiracje a my możemy w zasadzie zaczynać.

5. Czym różni się SZYBKIE WNĘTRZE od projektu wykonawczego wnętrz oferowanego przez MOJO?

Różni się znacząco, ponieważ projekt wykonawczy opiera się na naszych osobistych wizytach i spotkaniach z inwestorami, proces projektowy trwa dłużej, wykonujemy pomiary i nadzory na miejscu inwestycji, wszystko zaprojektowane jest z dokładnością do 0,5 cm. Rozrysowujemy wszystkie instalacje i produkty wykonywane na wymiar.

6. Co gdy chcę zrealizować zabudowę stolarską?

W SZYBKIM WNĘTRZU opieramy się w przeważającej części na produktach gotowych, aby stworzyć kompletną listę zakupów. Jeśli w zleceniu będzie zawarta informacja o chęci zastosowania zabudów stolarskich (np. pod skosami lub we wnękach) chętnie to weźmiemy pod uwagę, ale nie będziemy rozrysowywać dokładnie aranżacji środka szaf. Projekt zabudowy meblowej na zamówienie to u nas część projektu wykonawczego wnętrz.

7. Co z instalacjami w pomieszczeniu?

Bierzemy pod uwagę lokalizację grzejników. Lokalizacja gniazdek i lamp jest dla nas sugestią, ale z doświadczenia wiemy, że nie jest to zbyt trudna instalacja do przerobienia, więc nie przywiązujemy się na sztywno do istniejącej instalacji elektrycznej. SZYBKIE WNĘTRZE jest sugestią, można odwzorować ją w 100 %, a można też zasugerować się klimatem i wykorzystać ją wprowadzając kilka modyfikacji – wybór należy do Ciebie.

8. Co jeśli chcę wprowadzić kolejną poprawkę poza przewidzianymi w umowie?

Jest to możliwe za dodatkową opłatą i wydłuży proces o dodatkowe 5 dni roboczych.

9. Jak wygląda możliwość wprowadzenia poprawek?

Po przesłanym materiale od nas czekamy 3 dni robocze na poprawki zebrane w jedną wiadomość e-mail gdzie opisane są uwagi i sugestie. Następnie my mamy kolejne 2 dni robocze na wprowadzenie ich do projektu i przechodzimy do kolejnego etapu.

10. Chcę zakupić SZYBKIE WNĘTRZE 3 pomieszczeń w moim domu, ile kosztuje taki pakiet?

Standardowo podana cena dotyczy jednego pomieszczenia. Jeśli interesuje Cię więcej pomieszczeń skontaktuj się z nami wyślemy indywidualną wycenę, na pewno możesz liczyć na jakiś rabat.

Jeśli jesteś zainteresowany wypełnij formularz

Interesuje mnie projekt pomieszczenia (zaznacz)
pokój dziennyjadalniasypialniagabinetpokój dzieckawiatrołapkorytarzpokój gościnnyinne


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. (wymagane)